6049 Kaffekanna
Skultuna, mässing. Höjd: 23 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
4126 Kaffekanna
Skultuna bruk, metall, trähandtag. Höjd: 24 ca
Såld: 250 kr
Såldes den 26 april 2021 -
4034 Kaffekanna
Såld: 350 kr
Såldes den 27 juli 2020
4109 Kaffekanna
+ chokladkanna, Skultuna. Höjd: ca 23 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 25 maj 2020 -
2620 Kaffekanna
Skultuna, 1800-tal, höjd: 21 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
7242 Kaffekanna
koppar, Skultuna, 10 liter
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2010
5855 Kaffekanna
Försilvrad mässing, Skultuna, höjd: 22 cm, 1800-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2009 -
1761 Kaffekanna
Skultuna, mässing 1800-tal (skador)
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2008 -
7319 Kaffekanna
Skultuna bruk, Mässing, 1800-tal
Såld: 400 kr
Såldes den 3 mars 2003